Reference

Reference k eBooku 6 kroků k finanční svobodě

„Z Vašeho e-booku jsem použila praktické výpočty a došla jsem k zajímavým závěrům. Dlouho jsem se pokoušela něco podobného spočítat, ale díky Vašim výpočtům se mi objasnilo, jak zjistit výnosnost a efektivitu investice.
Nemůžu říct, že bych podnikla nějaké kroky, vzhledem k tomu, že pořizování investice je dlouhodobá záležitost, protože se nepořizují jak na běžícím pásu, vidím další posouvání se až za pár let.

Určitě byl e-book inspirativní čtení, pro mě velice zajímavé.

Jana

 
 
„E-Book mě velmi překvapil Vaším příběhem a zároveň mě trošku postrčil k tomu, abych začala hledat vhodnou investici. Velmi mě zaujal článek o placení sama sobě.
Proto jsem se rozhodla k průběžnému investování do akcií. Zatím ale nevím, kde a jak akcie kupovat. Velmi mě nadchla představa nemuset pracovat pro peníze. 🙂 A nejvíc se mi líbí, že to vlastně pomůže celé naší rodině.
Váš eBook je velmi inspirativní!
Moc děkuji za to, že jsem si ho mohla přečíst a trochu se poučit.“
Kristýna Macková
 
 
„Přečetla jsem ebook a před autorkou se skláním, protože publikační činnost není opravdu nic jednoduchého.
Vím, že i za pár krátce napsanými řádky se skrývá spousta času na studování, čtení, navíc ebook je dost rozsáhlý.
Je v něm hodně pěkných rad, osobně se mi moc líbí myšlenka 30% pro sebe.  Setkala jsem se s ní poprvé a určitě ve mně zanechala podstatnou informaci a bude mě v mých budoucích investičních krocích ovlivňovat. 
Projekt Svobodná žena aneb 6 kroků k finanční svobodě je opravdu záslužný v obecné rovině, že i ženy, které jinak zvládají spoustu věcí a na ty finance už jim nezbývá moc času, energie a prostoru dostanou ucelené informace, jak je možné to uchopit. Je od autorky moc milé, že má chuť pomoct v oblasti vzdělání finanční gramotnosti i ostatním.
Těším se na další již více speciálně zaměřené ebooky.“
Šárka Briestenská


Napsat komentář

Vaše finanční nezávislost