ikonka

Mé služby

S čím Vám mohu být nápomocna?

V prvé řadě s investováním od A až po Z. Zabývám se převážně investováním do nemovitostí, ale jsem schopna Vám pomoci v jakémkoli směru v oblasti DOSAHOVÁNÍ VAŠICH INVESTIČNÍCH CÍLŮ, nasměrování na správnou cestu, ujasnění si, čeho vlastně v životě chcete dosánout či prostě jen podporování a udržování Vašeho „fokusu“ tím směrem, kterým si přejete… Jsem prostě Vaším osobním „koučem“ v oblasti nejen investic, ale celkové životní spokojenosti se sebou samými, pomáhám Vám koordinovat Vaše finanční toky a investiční záměry.

V oblasti investování do nemovitostí mé služby zahrnují:

 • Propočet ideální investiční příležitosti.
 • Nalezení vhodné investiční nemovitosti.
 • Výběr a zajištění nejvhodnějšího financování „na míru“ přímo Vám a Vašim potřebám.
 • Zajištění veškerého servisu týkajícího se koupě nemovitosti i její následné správy (včetně zajištění nájemníka, řešení veškerých situací souvisejících s pronájmem i s investicí jako takovou).

Jakým způsobem můžeme spolupracovat?

Spolupracovat můžeme buď osobně nebo on-line. Osobní spolupráce může probíhat v současné době pouze v Ostravě. V době internetu je již však zcela běžná spolupráce on-line a navíc dokáže ušetřit Váš čas. Nemusíte nikam dojíždět, vše řešíme přes internet v pohodlí Vašeho domova nebo kancelářského křesla. Vy ušetříte svůj čas, avšak na efektivitě nic neubereme, právě naopak. Náležitosti, které je potřeba řešit osobně, jako například podpisy dokumentů a podobně, lze řešit poštou nebo na základě plné moci. Vše už je na osobní domluvě a Vašem přání.

Jak spolupráce s mnou probíhá?

 • Objednáte se na vstupní konzultaci (buď u mě v kanceláři nebo on-line), kde společně probereme Vaši současnou situaci, Váš dosavadní způsob investování, pokud nějaký je, a také Vaši představu o Vašem cíli a podmínky, které máme k dispozici.
 • Podrobně prozkoumám, zanalyzuji a zhodnotím Váš dosavadní způsob „finančního chování“ a navrhnu Vám nové optimální „finanční návyky“ a způsob dalšího finančního rozvoje na „platformě“ Vašich současných možností.
 • V případě další spolupráce vytvořím optimální program pro Váš cíl (získání pasivních příjmů, peněžního toku či opakovaného kapitálového zisku, konkrétní investiční cíl – například investice do nemovitostí).
 • Budu Vám v období celého programu „pravou rukou pro podporu a motivaci“.
 • Nebudete na to vše sami, ale budete mít pravidelné konzultace se mnou, kde budete mít možnost vidět Vaše pokroky.
 • Pod mým vedením se naučíte orientovat ve světě různých zdrojů příjmu, navýšíte svou finanční gramotnost a získáte schopnost samostatně analyzovat a rozhodovat se v následujících investičních příležitostech.
 • Chce to ovšem Vaši aktivní účast – nic takového, jako zázračná pilulka na finanční nezávislost bohužel neexistuje.
 • Délka spolupráce může trvat do té doby, než zjistíme, že jste schopni se samostatně rozhodovat a dosažení svého vytyčeného cíle si sami pohlídat.

Pokud Vás spolupráce s mnou zaujala a chtěli byste se dozvědět více, kontaktujte mě prosím telefonicky na 775 110 081 nebo emailem na info@svobodnazena.cz.

Vaše finanční nezávislost