eeee

eBook Jak prodat svou nemovitost

eBook Jak prodat svou nemovitost za co nejlepší cenu a v co nejkratším čase

V dnešní době bohužel platí, že prodat dobře nemovitost je obtížné a zdlouhavé, protože na trhu je velké množství konkurenčních nemovitostí na prodej, které té Vaší konkurují,  i jejich inzerce je na daleko kvalitnější, než byla v minulosti.

Zároveň je omezený počet kupujících, ti jsou dnes navíc nároční, vybíraví a informovaní jako nikdy dříve.  Významné je také to, že mnoho lidí se obává budoucnosti, neví, zda si současný příjem udrží i v příštích letech, a proto jsou opatrní. Podle toho se chovají zájemci o koupi domu, bytu, nemovitosti – opatrně a vybíravě.

Proto jsem pro Vás napsala nový eBook – Jak prodat svou nemovitost za co nejlepší cenu a v co nejkratším čase.

Ze zkušeností vím, že TOHLE jsou ty pravé informace, které potřebujete. Jak jinak chcete svou nemovitost prodat za co nejvyšší cenu a v co nejkratším čase (a ještě mít jistotu, že všechny kroky děláte správně)?

Obsah eBooku je velice podrobný a všechna témata společně rozpitváme do detailu, jen pro představu, tady je stručný přehled, co v eBooku najdete:

  • jak určit, v jakém realitním trhu se aktuálně nacházíte
  • připravíte vše potřebné k prodeji nemovitosti
  • nastavíte komplexní marketing prodeje
  • zjistíte, jak na prohlídky a vyjednávání se zájemci
  • budete umět uzavřít obchod se všemi potřebnými náležitostmi
  • nezapomenete na žádnou ze svých daňových povinností

eBook měl být původně relativně stručný… nicméně „zatajit“ některou z důležitých informací mi přišlo nefér. Proto se obsah eBooku vešel na „pouhých!“ 44 stran.

eBook si nyní můžete koupit za VELMI NÍZKOU CENU v poměru k hodnotě informací v něm obsažených!

Informace obsažené v tomto eBooku jsem ve formě zkušeností sbírala déle než 6 let a zaplatila za ně desítky tisíc korun ve formě seminářů, koučování či osobních konzultací s těmi nejlepšími z oboru. Učila jsem se od těch nejlepších, kteří mi předali své tipy a triky obsažené v eBooku. 

A co víc – zákony se neustále mění. 

Proto, pokud se v budoucnu zásadně změní některá z informací obsažená v eBooku, zdarma budete mít možnost si stáhnout aktualizace.

Tudíž si shrneme, co vše zakoupením eBooku dostáváte:

  • eBook Jak prodat svou nemovitost za co nejlepší cenu a v co nejkratším čase 44 stran hodnotného obsahu, kdy po přečtení budete umět svou nemovitost prodat za vyšší cenu a za kratší dobu, než kdybyste postupovali na vlastní pěst
  • aktualizace v případě zásadní změny v zákonech

Vaše spokojenost je pro mě důležitá, takže máte ode mě 100% záruku spokojenosti!

Pokud si eBook přečtete a zjistíte, že to není pro Vás, že tyto informace pro Vás nejsou hodnotné a ve svém životě, podnikání či investování je nevyužijete, napíšete mi a já Vám bez otázek vrátím cenu eBooku v plné výši zpět!

Cena tohoto eBooku je pouze 299,-Kč.

Zdá se Vám to šílené? Říkáte si, že to je bláznovství?

Víte, já věřím ve vyšší hodnoty. Proto eBook dávám za takovouto cenu. Věřím, že když budete spokojení, že mi to dáte najevo tím, že eBook či mé služby dále doporučíte.

Věřím lidem, a proto Vám dávám to nejlepší ze sebe.

Takže pokud právě teď cítíte, že TO je ONO, že tohle jsou informace, které právě teď chcete či potřebujete, kupte si eBook hned teď!

Za pár dní už bude možná pozdě a zapomenete na to a budete se s prodejem plácat tak jako většina prodávajících… V prodeji i v životě jsou úspěšní ti, kteří vědí, jak na to!

Takže jednoduše klikněte na tlačítko „Koupit eBook“ a na další stránce vyplňte formulář. eBook stojí 299 Kč a Vy máte možnost zaplatit kartou nebo převodem. V případě platby kartou obdržíte eBook ihned po zaplacení. V případě platby převodem Vám eBook dorazí do Vaší emailové schránky v okamžiku přijetí platby na můj účet.

 

EBOOK SI MŮŽETE KOUPIT ZDE

 

Vaše finanční nezávislost