Změny k lepšímu

Stalo se Vám někdy, že jste něco chtěli opravdu moc dělat, ale nemohli jste se k tomu dokopat? Nebo jste se k tomu skutečně dokopali, ale pak jste seděli a nevěděli, jak dál?

To se mi v průběhu minulých měsíců stalo. Moc jsem chtěla psát články a dokopat se k dokončení eBooku Jak investovat do nemovitostí. Spousta z Vás se na eBook ptala a já jsem mohla jen odpovědět, že je zatím ve fázi příprav. Ano, je.

Mnohokrát jsem si sedla k počítači s cílem „jdu psát“, něco málo jsem napsala, ale nějak jsem stále nebyla ve „flow“ – v takzvaném „proudění“.

A taky se měnila spousta věcí v mém životě. Ovšem ty nejdůležitější zůstaly a to je dobře.

A které věci se to změnily?

Vzhledem k tomu, že mě vždy zajímaly nemovitosti, hodně jsem studovala a uplatňovala v praxi, rozhodla jsem se věnovat nemovitostem nejen soukromě, ale i pracovně. Budu mít zase o něco větší rozhled, více zkušeností, protože to, co si člověk na vlastní kůži zažije, se nikdy nemůže rovnat teoretickým znalostem.

A co to znamená pro Vás? 

Mimo to, že Vám mohu pomoci s realitami v oblastech prodeje či pronájmu, či z druhé strany, koupě, kvalifikovaněji dokončím rozepsaný eBook „Jak investovat do nemovitostí“.

Propojím celých pět let strávených ve finančním oboru s oborem realitním, jelikož pouze ta „propojenost“ přináší nejlepší výsledky jak pro Vás, mé klienty, tak i mé vlastní uspokojení z dobře odvedené práce.

Proto již dnes spolupracuji s několika investory a zajišťuji jim vhodnou nemovitost právě k investičním účelům – k následnému pronajímání.

I Vy se samozřejmě můžete na mě obrátit v otázkách nemovitostí či investic, tak jako tomu bylo doposud. V podstatě jsem jen rozšířila své pole působnosti a zkvalitnila pro Vás celkové služby.koupím domeček

A eBook „Jak investovat do nemovitostí jednoduše, bezpečně a se ziskem“, dostává tímto nový, lepší směr a budou v něm obsaženy kvalifikovanější informace.

Jsem s Vámi.

Tereza

Napsat komentář

Vaše finanční nezávislost