Křižovatka života

Krásný první leden!

Začátek. Začátek nového roku, začátek čehokoli, co si umaneme. Nacházíme se na rozcestí, na křižovatce života. A nyní se rozhodujeme, kterým směrem se vydáme, kterou cestou v našem životě půjdeme.

V minulém roce jsme udělali spoustu rozličných chyb, ale také jsme nasbírali hromadu zkušeností.

Pojďme se z těch chyb poučit a zkušenosti využít k tomu, že budeme lepším člověkem, než v roce minulém!

Projekt „Svobodná žena“ jsem spustila v říjnu minulého roku pro ženy, které chtějí být finančně svobodné, neví jak na to, nebo se prostě jen chtějí zdokonalit v tom, co už nějakou dobu dělají.

Přišlo mi od Vás mnoho emailů, ve kterých popisujete svou současnou situaci, zamýšlíte se nad svými cíli a sny a tvoříte si vlastní cesty, jak se k Vašemu snu dostat.

Zjistila jsem, že podobné situace neřeší jen ženy, ale také muži. Chtějí se dozvědět více o tom, jak se stát finančně svobodným a mít život ještě více ve svých rukou.

Proto jsem se rozhodla, že mé další počiny budou určeny nejen ženám, ale také mužům.

eBook „6 kroků k finanční svobodě“ dává návod, jak se stát finančně nezávislou osobností dodržováním šesti jednoduchých pravidel. Dává také návody, jak pracovat s různými typy investic a také další tipy, které můžete okamžitě použít a v poměrně krátké době začít čerpat PASIVNÍ PŘÍJEM.

Od 1.2.2015 bude eBook „vylepšen“ a rozšířen o bonusy a konkrétní plány.

Náhled eBooku (prvních 15 stran) si můžete stáhnout zdarma vyplněním údajů vpravo nahoře.

Máte ve svém okolí někoho, kdo je na začátku své cesty, schází mu sebedůvěra, potýká se s přešlapy na své cestě nebo třeba hledá možnosti, jak by se stal finančně svobodným? Udělejte mu službu a pošlete mu odkaz na tuto stránku. Třeba ho tím nakopnete k další akci, nasměrujete jej a možná Vám za tento podnět bude celý život děkovat.

Krásný prvolednový večer a naplněný rok 2015 Vám přeje

Tereza

2015

Napsat komentář

Vaše finanční nezávislost